היי, נעים מאוד,
ענבר ישראל

אני ענבר ישראל, יועצת עסקית

המומחיות שלי היא פיתוח עסקי רווחי לעסקים נותני שירות. כלומר, לעסקים שמבוססים על הידע/ הניסיון/ הכשרון של בעל/ת העסק (למשל: אדריכלים, מעצבים, מאמנים לאורח חיים בריא, עצמאיים מתחומי: ההדרכה, הרפואה, הייעוץ ועוד…)
אני עוזרת לבעל/ת העסק לבצע קפיצת מדרגה ולהתקדם מהשלב שבו העסק נמצא כרגע לשלב הבא שלו.

מה אני מביאה איתי לפגישות ולתהליכים?

ניסיון של קרוב ל-20 שנות ייעוץ ועבודה עם אנשים רבים

*  רצון עז שלקוחותיי יצליחו
ולכן בתהליך שלנו כל החושים שלי מחודדים וזה מתבטא בהקשבה, קליטת נתונים, עיבודם לרעיונות, פתרונות ותכנית לפיתוח שמתאימה בדיוק לך ולעסק שלך. אני אוהבת חשיבה פתוחה ויצירתית, חשיבה יזמית, ויחד עם זאת מחוברת מאוד לקרקע ולתרגום של הרעיונות לעשייה בשטח ולפעילות ממוקדת ומכוונת עם יעדים ומטרות ברורות שאנחנו מגדירים.

*  ידע רחב בתחום הפיננסי
אני בוגרת תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה וניהול, תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון, ובעבר עבדתי כיועצת השקעות ופנסיה במשך 12 שנים בבנק גדול.

*  ידע רחב וניסיון בשטח בתחומים עסקיים שונים
פיננסי, שיווק, מכירה, ניהול עצמי, הדרכה, פיתוח תוכן

*  ידע כללי וחיבה למקצועות העיצוב
יש לי תעודת הנדסאית אדריכלות … זה היה לפני יותר מ-20 שנה… למדתי את זה ועבדתי בתחום כשנה וחצי. נהניתי בעיקר משלב הסקיצות והתכנונים אבל… לא הייתה לי סבלנות לשרטוטים, אז החלטתי להמשיך הלאה.
אני עדיין אוהבת את התחום עד היום הזה, ולמזלי כיועצת עסקית, יש לי הזכות לעבוד גם עם אדריכלים, מעצבי פנים, מעצבים גרפיים ומעצבי מוצרים ולהמשיך ליהנות מתחום העיצוב בדרך זו.

*  יש לי אהבה גדולה ליזמות
התנדבתי שנים בעמותת "יזמים צעירים" ועד היום מייעצת בשמחה ליזמים צעירים. קוראת הרבה ומתעניינת ביזמות. בעבר ניהלתי מיזם משלי בתחום החינוך הפיננסי לילדים.  וכיום יוזמת פרוייקט משותף ביחד עם המעצבת והמאיירת מיכל נמצוב, שנקרא: "רגל בעצמאות– מימוש עצמי בצעדים בטוחים" והוא מיועד ללוות נשים שכירות, שמעוניינות לפתח מיזם משלהן בעל פוטנציאל להתפתח בעתיד לעסק.

*   ואם קראת עד כאן  …
אני אספר לך על הדבר הכי חשוב לי, ושת'כלס נמצא בראש כל הרשימה הזו: המשפחה היקרה שלי. אני נשואה לויקטור ויש לנו שלושה ילדים ♥ ♥ ♥ שכל אחד מהם הוא עולם אנחנו גרים במזכרת בתיה ואוהבים מאוד לטייל בארץ וגם בחו"ל.

רוצה לדעת איך עובדים איתי בפועל?
יש כמה אפשרויות:
* תהליך ייעוץ וליווי עסקי   כאן ניתן לקרוא עוד >>
* פגישת סיעור מוחות בשניים (חד פעמית)  כאן ניתן לקרוא עוד >>
* מפגשי תוכן קבוצתיים בהם אנו לומדים יחד בכיף  כאן ניתן לקרוא עוד >>
מה מספרים לקוחות שעשו יחד איתי את הדרך לשלב הבא שלהם בעסק  ניתן לקרוא כאן >>