הדרכות והרצאות

הדרכות, מפגשי תוכן והרצאות

ההדרכות וההרצאות המועברות על-ידי נערכות בפורמטים מגוונים:

icon992 shalav habah200

מפגשי תוכן

בכל מפגש כזה אנו מתמקדים בנושא מסוים ומעמיקים בו. מפגשי התוכן מעשירים את הידע, חושפים בפני המשתתפים שיטות עבודה וכלים שימושיים ומהווים פלטפורמה לנטוורק ולשיתופי פעולה איכותיים בין המשתתפים. חלק מן המפגשים מיועדים ללקוחות שעוברים תהליכי ייעוץ וליווי אישי וחלק מן המפגשים פתוחים לקהל הרחב.

icon332 shalav habah200

מפגשי מאסטר מיינד

במפגשים אלו המשתתפים מתמקדים בחשיבה משותפת לטובת פיצוח אתגר עסקי או ניהולי של אחד/ת ממשתתפי המפגש. דרך הסיוע לאחר, כל משתתף.ת מפיק ערך גם להמשך דרכו העצמאית.

icon44 shalav habah200

מפגשי סיעור מוחות דינאמי

במפגשים אלו המשתתפים מנהלים סיעור מוחות סביב אתגר משותף. המפגשים מנוהלים באופן יצירתי ודינאמי ובנויים בדרך שמעודדת העלאת שפע של רעיונות והברקות, ובהמשך מכוונת כיצד לבחור את הטובים ביותר מבניהם ולהפיק תוכניות פרקטיות שניתנות לביצוע הלכה למעשה. מפגשים אלו נבנו בהשראת שיטות וכלים של ד"ר טינה סיליג, מנהלת תכנית היזמות והטכנולוגיה של אוניברסיטת סטנפורד.

באפשרותך להזמין מפגש או סדרת מפגשים עבור קבוצת בעלי/ות עסקים שבה הנך חבר/ה או מנחה. לפרטים נוספים ולתיאום ניתן ליצור קשר מכאן

מפגשי תוכן

מוזמנים לקרוא יותר על כמה מן המפגשים הללו:

מפגש תוכן בנושא: תמחור לעסקים נותני שירות

בעסקים שבהם המוצר הוא למעשה שירות שמבוסס על ידע וניסיון של בעל העסק כמו למשל: טיפול, ייעוץ, אימון, עיצוב וכו’ לעיתים קרובות קיים קושי בתמחור וביצירת רווחיות שהולמת את ההשקעה של בעל העסק. 

במפגש:

ההרצאה מוגשת בשפה ידידותית וברורה, אין צורך בידע פיננסי מוקדם, גם מי שלא “מתחבר” למספרים ימצא בה עניין רב.

מה אומרים בעלי עסקים ששמעו את ההרצאה:

מפגש תוכן בנושא: מי הלקוח המדויק לי? ו… למה זה כל כך חשוב?

במפגש זה נבין מי הלקוח המדויק לעסק שלנו, זה שיהיה לנו כיף כל בוקר לקום ולתת לו את השירות האיכותי והמושקע ביותר, זה שישלם לנו עבור השירות שלנו ברצון ובהערכה ואף ימליץ עלינו לאחרים.

מיהו, היכן הוא נמצא ואיך הוא ידע על קיומנו?

נקודה למחשבה – תהליך דיוק של הלקוחות אליו פונה העסק מביא לחסכון בהוצאות שיווק, חסכון בזמן היקר של בעל העסק ולעלייה ברווחיות העסק בטווח הארוך (מניסיוני, בעבודה עם לקוחותיי, פעמים רבות התוצאות מגיעות מהר מהצפוי ומתבטאות כבר בטווח הקצר).
מפגש חשוב ומעניין, מלווה בדוגמאות רבות מהשטח.

מומלץ להגיע ערניים ופתוחים לרעיונות חדשים. 

מפגש סיעור מוחות דינאמי

סיעור המוחות מתקיים סביב אתגר אחד ספציפי וממוקד, שלתוצאותיו תהיה תועלת לכל אחד ואחת מהנוכחים. בסיעור המוחות הדינאמי משתתפים כ- 8-10 בעלי עסקים.

דוגמאות לאתגרים עליהם עשינו סיעור מוחות דינאמי: 

סיעור מוחות דינאמי הוא תהליך מודרך ומרתק, בו עולים רעיונות רבים, חלקם מוכרים… אך אחרי שעוברים אותם מגיעים לרעיונות היותר יצירתיים ומבריקים. המטרה היא לעודד את המשתתפים להגיע לרעיונות חדשים, כאלו שיאפשרו להם להתנסות במשהו רענן בעסק, משהו שיהיה ניתן ליישום ויהווה פוטנציאל אמיתי לגידול ושיפור בפעילות העסק.

מה מיוחד בסיעור מוחות דינאמי?

מה אומרים בעלי עסקים שחוו סיעור מוחות דינאמי:

באפשרותך להזמין מפגש “סיעור מוחות דינאמי” בנושא או דילמה ספציפיים, שבפניהם ניצב הצוות שלך. פעילות זו מתאימה גם לשכירים וגם לעצמאיים. לפרטים נוספים ולתיאום ניתן ליצור קשר מכאן

יצירת קשר

התקשרו או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

היי, נעים להכיר, אני ענבר ישראל. 

המומחיות שלי היא פיתוח עסקי. אני עוזרת לבעל/ת העסק לבצע קפיצת מדרגה ולהתקדם מהשלב שבו העסק נמצא כרגע לשלב הבא שלו.  

Email
Phone
Messenger
WhatsApp
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
גלילה למעלה
דילוג לתוכן