יום חשיבה על העסק

תכנית פעולה מעשית בהתאמה אישית לך ולעסק

מכירים את זה ש…
עולה לכם רעיון, או שאתם מנסים לפצח משהו בעסק, ובא לכם שמישהו יהיה שם בשבילכם?

הייתם רוצים איש מקצוע, שיוכל להקשיב לכם, לשאול אתכם שאלות, לשקף את הדברים ללא שיפוטיות ולהפנות בענייניות את החשיבה לעוד זוויות ואפשרויות לפתרונות.

וככה, מתוך הדיאלוג המשותף והחפירה, תגיע הבהירות וחלקי הפאזל המפוזרים בראשכם יתחילו להתארגן במקומם בטבעיות.

אתם לא מחפשים יעוץ עסקי מתמשך, אבל גם לא פגישה קצרה וחד פעמית.

מה שאתם מחפשים הוא מישהו, שיהיה שותף חשיבה שלכם לכמה שעות ויעזור לכם לייצר בהירות ולהבין מה הפעולות המדויקות שכדאי לעשות כדי להמשיך קדימה.

כמה שעות?

כל עוד זה מועיל וזורם לכם, בלי סטופר. פשוט לסגור ביומן חצי יום וכמה שייקח, ייקח… אפילו 3 או 4 שעות.

להקדיש את הזמן לחשיבה, תובנות והנעה לפעולות פרקטיות או משימות, בהתאם למידת בשלות הרעיון.

זה בדיוק מה שאני מציעה לכם: ביום חשיבה על העסק

אז אם אתם מרגישים שזה בדיוק מה שאתם זקוקים לו עכשיו, אשמח לעשות יחד אתכם יום חשיבה ממוקד על העסק שלכם.

נעלה עשן עד שדברים יתבהרו, ותוכלו להתקדם ולהצמיח את פעילות העסק שלכם.

לתיאום שיחה מקדימה לקראת יום חשיבה על העסק השאירו פרטים כאן ואצור איתכם קשר

faq 1000

תשובות לשאלות נפוצות

ניתן לפצל את יום החשיבה ל-2 פגישות של שעתיים, שיתקיימו במרווח זמן של עד שבועיים.
תינתן אפשרות לתקשורת בין הפגישות.

כן, כדי שיום החשיבה יהיה אפקטיבי עבורך, אנחה אותך בשיחת הטלפון המקדימה אילו חומרים אני ממליצה לך לשלוח לי כדי שאוכל להיערך ולהגיע מוכנה לפגישה.

1,800 ₪ + מע”מ
תינתן אפשרות לחלוקה לתשלומים

יום החשיבה מתקיים באזור רחובות.
פגישות במקומות אחרים יתאפשרו בתוספת תשלום.

מה עשו בעלי עסקים אחרים ביום חשיבה על העסק?

icon111 shalav habah200

א', בעל עסק רווחי ומצליח הוסיף שירות חדש, השירות הפך למבוקש ונטמע היטב בעסק אולם המצב הפיננסי החל להתדרדר והעסק הפך תוך מספר חודשים להפסדי. בקשתו של א' הייתה לבדוק מה ניתן לעשות כדי לחזור לרווחיות וצמיחה מבלי לוותר על השירות החדש ולבחון השקעה בשירות נוסף שחשב להכניס. חילקנו את פגישת החשיבה ל-2 פגישות של שעתיים עם שבוע רווח ביניהן. את הפגישה הראשונה הקדשנו לניתוח מדוקדק של ההוצאות וההכנסות בגין השירות שהטמיע לאחרונה. גילינו שגורם ההפסד היה תמחור שגוי ובעקבותיו גם הצבת יעד לא נכון. הדרכתי את א' כיצד לתמחר את העסקאות שכוללות את השירות והצבנו יעדים ריאליים, שהשגתם תוביל לכיסוי ההפסד וחזרה לרווחיות בתוך 4 חודשים. את השבוע שבין הפגישות הקדשנו לבירור ואיסוף פרטים שהיו חסרים לצורך בחינת היתכנות כלכלית לשירות החדש, אירגנו אותם בצורה בהירה שמאפשרת ניתוח וקבלת החלטות. בפגישה השנייה בחנו לעומק את הנתונים והגענו למסקנות לגבי תזמון הכנסת השירות החדש, תמחורו והכנות שצריך לבצע בעסק לפני שעולים עם השירות לאויר.

icon111 shalav habah200

ג' התייעץ לגבי איך להפוך מעסק של אדם אחד שעושה בו הכל לעסק שמעסיק עובד אחד ובהמשך עובדים נוספים. עברנו על כל המשימות של ג' בעסק, בדקנו מה ניתן להעביר לביצוע ע"י מישהו אחר, דיברנו על איך הוא רואה עצמו כמעסיק, מה חשוב לו בעובד/ת שיצטרף אליו מבחינת ניסיון/ ידע/ תכונות/ ערכים, מה השכר שבאפשרותו לשלם וכו' בסיום הפגישה הייתה ל ג' הגדרת תפקיד לעובד/ת חדש, גובה שכר, תנאי עבודה ודגשים למה שחשוב לו ושאליהם ישים לב בעת הבחירה באדם המתאים.

icon111 shalav habah200

ע' וא' התייעצו לגבי היתכנות של מיזם משותף חדש. העלנו שאלות ונקודות למחשבה, שיתפתי מניסיוני עם מיזמים דומים שליוויתי על התהליכים שיש להיערך אליהם לצורך מימוש. חשבנו על ההיתכנות הפיננסית, על חלוקת התפקידים בין היזמיות ועוד. בסיום הפגישה קיבלו ע' וא' משימות לבדיקה ולהמשך קבלת החלטות לגבי דברים שהן לא חשבו עליהם עדיין אך חיוניים להמשך פיתוח המיזם והבנת הכדאיות של המהלך.

icon111 shalav habah200

ש' התלבטה לגבי פיתוח שירות חדש בעסק. העלנו שאלות, חשבנו על פיתוח השירות שאותו הציעה ותוך כדי הכניסה לפרטים הגענו דיי מהר למסקנה שהכיוון לא מתאים כלל לאישיות של ש' ושככל הנראה היא לא תהנה מהעשייה החדשה ותיזנח אותה. החלטנו שלא כדאי להשקיע בכיוון החדש ושנקדיש את המשך הפגישה לתכנון פעולות שיווק חדשות שיתמכו בהגדלת היקף השירותים הקיימים. ממתן שירותים אלה היא מאוד נהנית ומקבלת סיפוק רב, אך לא מגיעים מספיק לקוחות. כמו כן, עברנו על חומרי השיווק הקיימים ועל פעולות השיווק שמבוצעות היום בעסק והדרכתי אותה כיצד לשפר ולדייק אותם.

לתיאום שיחה מקדימה לקראת יום חשיבה על העסק השאירו פרטים כאן ואצור איתכם קשר

המלצות

לקוחות מספרים

יצירת קשר

התקשרו או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

היי, נעים להכיר, אני ענבר ישראל. 

המומחיות שלי היא פיתוח עסקי. אני עוזרת לבעל/ת העסק לבצע קפיצת מדרגה ולהתקדם מהשלב שבו העסק נמצא כרגע לשלב הבא שלו.  

Email
Phone
Messenger
WhatsApp
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
גלילה למעלה
דילוג לתוכן