לקוחות מספרים

"ענבר יקירה, לסיכום המפגשים בינינו, רוצה לכתוב לך מספר מילות תודה…. ראשית, להודות לך על דרך העבודה שלך… תמיד ברוגע, שלווה, נועם אך גם באסרטיביות כשצריך.. (במה שנוגע למטלות 🙂) את מאד מקצועית, שופעת ברעיונות ופתרונות שיווקיים, יודעת תמיד לתרגם למעשים את המטרות והיעדים.
עשית לי המון סדר בעסק, לימדת אותי למקד ולהתמקד.. לקבוע יעדים ומטרות חודשיים ובמיוחד את הדרך להגיע אליהם. לימדת אותי להסתכל על העסק כמכלול בראייה שנתית/ עונתית ולתכנן בהתאם.
בזכותך השתחררתי מ"חסם הסדנאות".. ופשוט התחלתי.. ויש הענות והנאה רבה.. רוצה להודות לך על שתמיד היית זמינה לי בכל שאלה או התלבטות.. ליווית אותי עודדת והתעניינת בתהליכים שעברתי לקראת אירועי שיווק וירידים. אז ענבר יקרה, חבל לי שסיימנו, בטוחה שאשתמש בארגז הכלים שקיבלתי ממך.. ציידת אותי בהמון כלים וידע איך להצליח.
המשיכי לעזור וללמד בעלי עסקים להצליח ובמקביל המשיכי לפתח ולהתפתח בעסק שלך.. השמים הם הגבול.
אוהבת ומעריכה"
ביסמוט
רותי ביסמוט
צימבר- צימרים וסטודיו לקרמיקה במדבר
"ענבר ליוותה אותי בתקופה קריטית בעסק שלי שרק התחיל להתגלגל… תוך כדי התהליך נפלו לי הרבה אסימונים ועשיתי שינוי מהותי במיקוד של העסק- הגעתי לענבר עם התמקדות בכלי אחד שיש לי – לימוד אמהות להבין את שפת הגוף של התינוק שלהן. ובתהליך עם ענבר התחלתי להוסיף לעסק את הכלים, המיומנויות והניסיון הרב שיש לי בעבודה עם אמהות.
היום אני מציעה לאמהות בחופשת לידה מגוון רחב של מפגשים וסדנאות ששמים דגש על האמא ומעשירים את חופשת הלידה שלה. ענבר מקצועית מאוד ובעלת ראש יצירתי- שולפת רעיונות מעולים ומקוריים. הרגשתי שהליווי של ענבר היה משמעותי לי, קידם אותי לעבר המטרות שלי ועשה לי סדר.
ממליצה בחום!"
.jpg
לידור תמיר סטון
מפגשים וסדנאות ייחודיות לאמהות בחופשת לידה. "Mom of a kind"
ענבר יקרה, מנסה לסכם בכמה משפטים את העבודה הנהדרת שלי איתך. קודם כל, בזכותך סיימתי לבנות את האתר שלי שהיה בתהליך המון זמן. אמרת שזה חשוב, ואכן הוא מוכיח את עצמו מאז כל הזמן. בנוסף, עזרת לי לבנות ולפתח עד לפרטים הקטנים רעיון חדש שהיה לי בראש. כחלק מהעבודה על הרעיון הזה, הוצאת אותי, בעדינות אבל באסרטיביות, מאזור הנוחות שלי, וגרמת לי (לי!) לצלם סרטון. ועד שהיה לנו סרטון מוכן, עזרת לי לדייק את מה שאני אומרת, איך שאני אומרת ואיך שהכל נראה ביחד - איזה כיף זה להצליח לעשות משהו שלא בא לי בקלות. במקביל לסרטון גם כתבנו ביחד דף נחיתה מפורט ומדויק שהוא בדיוק אני והרעיון שלי. תודה על ההקשבה, הדיוק, האיכפתיות ותשומת הלב לפרטים, בטוחה שכל מי שיגיע לתהליך איתך, יהנה מהם מאד, ויעבור איתך לשלב הבא שלו:)
"הגעתי לענבר ישראל בעקבות המלצות רבות שקיבלתי עליה, ענבר מקסימה, נעימה, ומאוד מקצועית. אני נעזרתי בה בתחום הפיננסי אך תוך כדי התהליך הכרתי את החשיבה העסקית הרחבה שיש לה. היא עזרה לי לתמחר מחדש את כל השירותים שלי בעסק, וליצור מנגנון תגמולים לעובדים.
התהליך איתה עשה לי הרבה סדר בראש, ועזר לי לקבוע יעדים מתאימים לעסק.
ממליצה בחום על ליווי איתה!"
לי 1
סיגלית פז
דיאטנית קלינית, מנהלת חברת "מותר לי"
"ענבר,
סיימנו סדרה של שש פגישות איתך- לכאורה מעט מפגשים – אבל איזו דרך…! הגענו עם עסק שקנינו לפני שנתיים וחצי- עובדים, קורעים את הצורה, והכסף נוזל בין האצבעות… לוקחים הלוואה ועוד אחת… מנסים לשמור על אופטימיות, אבל השורה התחתונה בבנק לא מעודדת והגב זועק גוועלד…
בפגישות איתך- מיפית את העסק בצורה פשוטה וברורה- כך שמיד יכולנו לראות שורות תחתונות: הבנו מה הן ההוצאות הקבועות החודשיות והשנתיות וכמה הן עולות. הבנו איזה עבודות ריווחיות וכדאיות ואיזה עבודות יש להן ערך גבוה אחר- כמו פרסום ושיווק ועל איזה עבודות כדאי לנו לוותר..
ולבסוף- את המיפוי הזה- תרגמנו למשימות להמשך: יעד כספי ברור (חודשי ושנתי) , השקעה ממוקדת בשיווק בחינת אופציה של מיתוג כדי להדגיש את הבידול , שיתופי פעולה- חתירה למספר שיתופי פעולה מאד מובחנים וברורים- כאלה שיביאו רווחים גדולים. ולמעשה ניקיון של היום יום מעבודות לא כדאיות- אשר מאפשר התמקדות והשקעת אנרגיה בעבודות הכדאיות- לקוחות אלה מקבלים את השירות המצוין שאותו אנו שואפים לתת…!
את מקצועית משכמך ומעלה, עם המון ניסיון והבנה מעמיקה- בתוך חודש וחצי בלבד הובלת אותנו למהלכים משמעותיים ולשינוי של 180 מעלות תודה גדולה!"
1
שחר וניב
"בתחילת התהליך עם ענבר הייתי מאד מבולבל לגבי הכיוון העסקי שלי והייתי חסר ביטחון לגבי היכולת שלי להתקדם להתפתח.
כבר אחרי 2-3 פגישות התחלתי להרגיש מאד נינוח בזכות הגישה של ענבר, הן ברמה העסקית והן האישית, היא ידעה להוביל אותי לאן שרציתי, עם הרבה נועם, ניסיון וידע. בתוך זמן קצר מתחילת התהליך , סיימתי עם מוצר חדש ביד, אופטימיות והרבה הכרת תודה.
ענבר, את ראויה להרבה הערכה ואמליץ עלייך לכל אחד שרוצה להתפתח עסקית".
244129416 10159637725549711 6181604198050496934 n
יהודה קרויטורו
תוכניות הרזיה וכושר בני 40+
"לפני שהגעתי לענבר ניסיתי לעבוד עם יועצים עסקיים אחרים… אבל הם משכו לדברים גדולים- זיקוקים ואורות נוצצים עם מרכבות סוסים וחרבות מצוחצחות ואותי הם איבדו… כשהגעתי לענבר היא הסתכלה לי בעיניים וישר ראתה מה יתאים לי ומה לא. עם איזו עצה אזרום ואבצע ועם איזו עצה אצא מהחדר ולא אעשה איתה כלום. מרגע שהתחלנו לעבוד יחד נפתחה לי דלת של מסע קסום של ניסוי ויצירה, של תכנון וזרימה. ענבר יודעת על מה להתעקש ומה אפשר לעקוף. לעשות את התהליך רק בנוח ולא להרגיש כל קוץ ודרדר. ורק כך ההתקדמות היא אמתית, עמוקה ומשמעותית".
.png
הדס חזנובסקי
מעצבת. הבעלים של HZK "מוצרים יפים לבית שמח"
"ענבר, חשוב לי לציין שזו חוויה ענקית ומרתקת לעבוד אתך, העבודה אתך גרמה לי להבין תהליכים ובעזרתך בנינו דרך פעולה, עזרת לי להתכוונן – לאן אני רוצה להגיע מה אני רוצה, נהניתי מהמפגשים שלנו, חיכיתי להם, נהניתי מהנתינה שלך- זה לא מובן מאליו, נהניתי מהחשיבה שלך – חשיבה אחרת מחוץ לקופסה חשיבה יצירתית, נהניתי מהמשימות שעלי לבצע, זה ריתק אותי, בקיצור את מקסימה,
תודה על הכול מזי".
246390474 10221495518925905 421868845411326115 n
מזי לבל לרנר
פיקוח בניה ועיצוב פנים
"לפני שהגעתי לענבר לא ידעתי לתמחר את הסדנאות שלי וכמה אני מרוויחה עליהן, לפני שהגעתי לענבר גם התנהלתי באופן רגשי מול לקוחות – דבר שאינו מומלץ. ענבר מיקדה אותי, נתנה לי טיפים יצירתיים וליווי שוטף כשהצטרכתי אותה. ענבר קשובה, ממוקדת, פרקטית, חדה ומקצועית. תמצאו אותה תמיד יצירתית ועם רעיון או שניים בשלוף!
אני ממליצה בחום"
29511240 1471751852947110 9106432476955279360 n
עינת כתר
המזווה הבריא - סדנאות , אימון וליווי לתזונה בריאה
"ענבר נוגעת כמו מנתח כירוגי בבסיס של הדברים, מנפצת אמונות שהיו לי built in ובכלל לא שמתי לב שהיו שם וחסמו אותי מלפרוץ קדימה. ענבר נותנת המון כלים אפקטיביים ליישום מיידי, להנעה קדימה. מומלץ בכל פה! "
300x197 1
אביגיל קורן
מעצבת פנים
"ממליצה מאוד על השירות, אני חושבת שזה מאוד עוזר לעצור לפעמים ולעשות קלוז אפ על הפן הכלכלי של העסק מבחינת התמחורים, והיעדים וההתנהלות באופן כללי, וזאת על מנת להציף דברים שיכולים להיות חבויים לעין במהלך העבודה השוטפת. עבורי השירות של ענבר תרם מאוד, עשיתי שינוי במחירים ומה שהכי חשוב שכיום, אחרי העבודה עם ענבר אני יותר מודעת לתהליכים של הכסף בעסק ויותר שמה דגש על מעקב צמוד אחרי הכסף והיעדים!"
1
יוליה דוידובסקי
מרפאת שלומות (שירותי אחות)
"לענבר המדהימה, רציתי להגיד לך תודה על תהליך מדהים שעברנו יחד. התהליך התחיל עם סקפטיות מבחינתי, חשבתי שאין דברים שלא חשבתי עליהם, אך האותו הרגע את הופעת עם ראייה אחרת, זווית אחרת.
פתאום מיקוד קהל היעד השתנה, והתמונה התחדדה והתבהרה יותר ויותר. אין לי ספק שהשינוי שעשיתי בזכות ההארות שלך וההסתכלות שלך הניבו לי פירות.
תודה על הכל, אני שמחה שאת לצידי ושהכרתי אותך בדיוק בשלב שרציתי להתקדם צעד נוסף בעסק."
דידי 350x350 1
שרון דידי
בעלת "בדרך לבית" – ליווי לרכישת נדל"ן להשקעה
"התרחק מאנשים המזלזלים בשאיפות שלך. אנשים קטנים תמיד עושים כך. אנשים גדולים תמיד יתנו לך את ההרגשה שגם אתה מסוגל להיות גדול"
ענבר היקרה, הגדולה, בסיומה של תקופה לא ארוכה, אך כ"כ משמעותית עבורי, רציתי לומר תודה. תודה על כך שמהרגע הראשון ראית אותי, את החלומות שלי, ונתת לי את התחושה שהכל אפשרי עם מאמץ, עבודה יסודית ואמונה.
אני מודה לך על שפע העצות החכמות, הנכונות. על כך שלא דחפת אותי להיות מי שאני לא אך לא ויתרת לי כשלא האמנתי שאני מסוגלת. אני מלאת הערכה לסבלנות שלך וליסודיות יחד עם רגישות אינסופית ומחשבה תמידית על מה יסייע לי, מה ייטיב איתי וכיצד אפשר להרים את העסק לגבהים חדשים.
כאשת שיווק בעצמי, ועם ניסיון של עבודה עם אנשי שיווק, הצלחת לשנות אצלי הרבה תפיסות ודעות קדומות שהחזקתי אצלי על "לעשות שיווק" ולמעשה גרמו לי לחשוש מ"לקפוץ למים".
הראית לי שאפשר לעשות שיווק שבא מהלב, שהוא אוטנטי ובעיקר חכם. שיווק שנעשה בכיף (מודה שכשאמרת לי את זה בפגישה הראשונה שלנו הייתי סקפטית- והתבדיתי).
תודה על שתרמת לי מהידע הרב שלך ומהניסיון העשיר ואפשרת לי למצוא ולבטא את הקול הייחודי שלי.
בהרבה הערכה ואהבה
1
ע.ט
בעלת חברה לכתיבת תוכן לעסקים
"פניתי לענבר אחרי שחיפשתי מיקוד ופעילות סדורה בעסק שלי. הוקסמתי מהבהירות והגישה האנושית בה ענבר עובדת. אמנם בתחילת התהליך הרגשתי שאני מדברת המון, אך דיי מהר ראיתי כיצד ענבר עושה שימוש מושכל בכל התכנים שעולים כדי לקחת את העסק שלי קדימה.
הערכתי מאוד את הנכונות לתת פידבק על המשימות תוך כדי ביצוען, וחשתי תחושה עמוקה שאפשר לסמוך על המקצועיות של ענבר בליווי העסק שלי".
23518866 318929455253655 7792049980404014220 n
אולגה צוקרמן רבין
"החופש לבחור"
"ענבר יקרה,
תודה גדולה על הרכות הממוקדת שאת באה מתוכה. המפגשים ביננו הביאו איתם בהירות ויעילות. היית קשובה למטרות שעלו ויחד עם זאת גמישה על מנת להתאימן בפועל לתחושות שעולות כדי להוציא אותן לפועל.
הרעיונות שעלו היו יצירתיים וישימים. אני שמחה על הכרותנו שהביאה איתה מנוע לעשייה ובטוחה שעוד אעזר בך בהמשך"
1
איבון זמיר
שהגעתי לענבר לא ידעתי איך בכלל אתחיל לבנות את העסק שלי, כיצד הוא ייראה ואיך אוכל להתחיל לעבוד. מהר מאוד ענבר עזרה לי לעשות סדר בדברים ונתנה לי המון וודאות לגביי הדרך שאני הולכת לעבור, מה שנתן לי המון ביטחון ושקט. ענבר עזרה לי לבנות את כל העסק שלי מאפס, תוך כדי ליווי צמוד וחשיבה כיצד להגדיל את העסק, לשווק אותו ולהגדיל את הרווחים. לאורך כל הדרך ענבר הייתה לי זמינה בכל שאלה שהייתה לי, ותמיד ענתה לי בסבלנות ונתנה לי הרגשה שאכפת לה ושהיא פה בשבילי. בנוסף, כחודשיים מהרגע שהתחלנו, התחילו להגיע פניות רבות של מתעניינים ולקוחות ראשונים, כבר לאחר הפרסום הראשוני של העסק. אני ממליצה על ענבר בחום!!! אני בטוחה ויודעת שלאורך נקודות בדרך, כאשר ארצה להגדיל את העסק או לארגן אותו מחדש, אפנה שוב לענבר על מנת לקבל ליווי וייעוץ.
1
נטלי
טיפול רגשי במים
"היי, רוצה להגיד לך תודה גדולה! על הדיוק, כשירדת איתי לפרטים שלא שמתי לב אליהם והמקצועיות כשידעת לאסוף את הנתונים שלי לנוסחה מנצחת. על הסבלנות, גם כשלא ביצעתי תמיד את המשימות, מצאת איתי ביחד משימה יותר מדויקת ועל הלב הרחב, על הנדיבות שבמשאבים שהשקעת בזמן וגם מחוץ לזמן הפגישות בקיצור, מעריך מאוד את כל מה שקיבלתי ממך כמלווה עסקית.
תודה!"
350x350 1
רביב גז
פיזיוטרפיה, ליווי ואימון לתנועה בריאה
בס"ד
לכבוד ענבר ישראל
ברצוני להביע את תודתי והערכתי לענבר ישראל שליוותה אותי והעניקה לי כלים מעולים איך ליעל את העסק מכל הבחינות יחס אישי סבלנות והמון ידע פשוט תותחית ממליץ בחום לכל מי שמעוניין להרים את העסק שלו לרמה גבוהה!!
תודה ענבר אין עלייך
300x132 1
עוז בר יוסף
נהר הברקת חלונות
"להיכנס לקישקע של העסק, לא לפחד ואפילו לרצות עוד ! תהליך חובה לכל עצמאי, ואם כבר אז רק אצל ענבר. הידע הרב, היכולת להתאים את עצמה לכל עסק, הרעיונות המקוריים, היכולת להתמקד, היחס האישי, הנגיעה בכל מה שחשוב לבעל עסק עצמאי.
תודה ענקית!"
350x350 1
אביטל קאופמן
מדריכת הורים (… "פוצקי")
"עברתי תהליך קצר עם ענבר (דרך מעוף). במהלכו ענבר הניעה לפעולה, תמכה ועזרה לאורך כל הדרך. דברים שנמנעתי מלעשות מכל מיני פחדים וחששות ענבר עודדה ונתנה דחיפה איך כן לעשות ואיך כן להוציא דברים לפועל. אין ספק שהעסק נראה אחרת אחרי התהליך איתה. ענבר מאוד מדוייקת, יסודית וממוקדת מטרה-בדיוק מה שעסק צריך!
ממליצה בחום למי שרוצה להזניק את העסק שלו קדימה"
יצחקי 300x241 1
מיכל יצחקי
מנהלת מיקי מייק- קונדיטוריית בוטיק
"ענבר, יש הרבה אנשים שהיו חלק מהדרך שלי שעזרו ,ליוו או תמכו ויש אותך! את חלק בלתי נפרד מההצלחה שלי, מהמיקוד ובכלל נכנסת לי עמוק עמוק לתוך הלב. את מיוחדת באישיותך הכובשת ומקצועית אמאלההההה להפליא!
תודה על שהיית איתי בתהליך , תודה על שליווית , התעניינת , הכוונת , חשבת גם מחוץ לשעות שלנו יחד והמוןן ובכלל תודה עלייך? אין אנשים כמוך ממי את אחת ויחידה מהפנטת וממגנטת בשלווה הקסומה ובראש שתמיד אבל תמיד חשב מחוץ לקופסא .
סיימנו את המפגשים שלנו די מזמן אבל את כל הזמן איתי והערך שקיבלתי ממך הוא עצום . (ובא לי לציין זאת!)
לא מובן מאליו. לעולם לא אשכח כיצד
אליהו 300x139 1
לירון אליהו
"להוציא לאור את עולמך הפנימי" – מטפלת לחיבור גוף-נפש-רוח
"שמי חן, השתתפתי בסדנאות , הרצאות ויעוץ אישי עם ענבר. אני רוצה להגיד לך ענבר; תודה רבה על הליווי, האכפתיות. מעבר לכך שהיית אכפתית, נעימה וראית את צרכיי, היית מאוד מקצועית, ניצלת את הזמן טוב, תרמת לי הרבה. בזכותך פתחתי את העיניים והתחלתי לחשב כמה הוצאות יש לי בעסק ובבית. בעקבות כך התחלתי להתכוונן למטרה מסוימת, ולהבין איך להתנהל בחיים. מעבר לכך, חיזקת לי את האמונה העצמית בעצמי, ועוד.
תודה רבה, אני ממליצה לכל בעל עסק לקחת חלק בפעילות של ענבר".
17436278 10154310105990913 4365630974399738885 o
חן פוגלמן
מאמנת כושר ותזונה

יצירת קשר

התקשרו או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

היי, נעים להכיר, אני ענבר ישראל. 

המומחיות שלי היא פיתוח עסקי. אני עוזרת לבעל/ת העסק לבצע קפיצת מדרגה ולהתקדם מהשלב שבו העסק נמצא כרגע לשלב הבא שלו.  

Email
Phone
Messenger
WhatsApp
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
גלילה למעלה
דילוג לתוכן