לומדים יחד ובכיף!

במפגשי התוכן אנו מתמקדים בנושא מסוים ומעמיקים בו.
מפגשי התוכן מעשירים את הידע, חושפים בפני המשתתפים שיטות עבודה וכלים שימושיים ומהווים פלטפורמה לנטוורק ולשיתופי פעולה איכותיים בין המשתתפים. המפגשים מועברים על ידי ענבר ישראל או ע"י מרצים אורחים שמומחים בתחומם ובעלי ניסיון מוכח בשטח. חלק מן המפגשים מיועדים ללקוחות שעוברים תהליכי ייעוץ וליווי אישי וחלק מן המפגשים פתוחים לקהל הרחב. לעיתים המפגש כולל הרצאה או סדנה , לעיתים המפגש מתנהל כמאסטר מיינד ולעיתים כסיעור מוחות דינאמי.

הנה הצצה לכמה ממפגשי התוכן, שהתקיימו אצלנו ב "SHALAVHABA:
** באפשרותך להזמין מפגש/ים אלו עבור קבוצת בעלי/ות עסקים שבה הנך חבר/ה או מנחה. לפרטים נוספים ולתיאום ניתן ליצור קשר מכאן >>
לומדים יחד בכיף

* מפגש בנושא תמחור לעסקים נותני שירות  מרצה ומנחה: ענבר ישראל
בעסקים שבהם המוצר הוא למעשה שירות שמבוסס על ידע וניסיון של בעל העסק כמו למשל: טיפול / ייעוץ / אימון / עיצוב וכו' יש קושי בתמחור ויצירת רווחיות שהולמת את ההשקעה של בעל העסק.

במפגש :
* נבין מהם המרכיבים שחובה לכלול בתמחור (את חלקם בעלי עסקים רבים מפספסים ולכן נוצר פער בין הרווח שמצפים לו לרווח שרואים בפועל)
נלמד כיצד לחשב את השכר של בעל העסק עצמו
* ונתייחס גם לאיך לבקש מהלקוח את מה שמגיע לנו
ההרצאה מוגשת בשפה ידידותית וברורה, אין צורך בידע פיננסי מוקדם, גם מי שלא "מתחבר" למספרים ימצא עניין רב בתוכן הבטחה שלי!

מה אומרים בעלי עסקים ששמעו את ההרצאה :
* 
רעות שלומי רסלר, מנכ"ל "גדולה- מעגלי צמיחה והתפתחות": "ממליצה בחום על מפגש ויותר עם ענבר, מקצועית וחדה ויחד עם זאת רכה, משעשעת ומניעה לשינוי ולפעולה"
* אבשלום, שיווק והתקנת מתקני הטפלת מים: "בזמן קצר עושה סדר בראש, פתח חלונות והביא חשק להנעה לפעולה"
* לירון יצחקי, נוטורופטית: "ענבר היא שילוב נפלא בין כסף ללב, דברים שלפעמים נשמעים מנוגדים. 
ההתייחסות היא רגישה, נוחה ומפוגגת כל אי-נעימות ובושה שיכולות להתעורר כתוצאה משיחה על נושאים פיננסיים"
* עדי, מעצבת גרפית : "ההרצאה הועברה בצורה מובנית – מובנת, זורמת, נעימה ומקצועית. עזרה לי להסתכל בצורה שונה על התמחור שאני עושה"
* אורית, בעלת מכון יופי וקוסמטיקה: "ענבר מקסימה מדהימה אותי כל פעם מחדש. אשה צנועה ומלאת ידע. הייתי בהרצאה של ענבר לפני כמה חודשים והיום שוב. היא הוסיפה עוד דברים שמעשירים את הידע ומניעים לפעולה, נהניתי והחכמתי"

* מפגש בנושא: מי הלקוח המדויק לי? ו… למה זה כל כך חשוב?   מנחה: ענבר ישראל

לומדים יחד בכיף
בהרצאה זו נמצא מי הלקוח המדויק לעסק שלנו,
זה שיהיה לנו כיף כל בוקר לקום ולתת לו את השירות האיכותי והמושקע ביותר, זה שישלם לנו עבור השירות שלנו ברצון ובהערכה ואף ימליץ עלינו לאחרים.

מיהו, היכן הוא נמצא ואיך הוא ידע על קיומנו?
נקודה למחשבה – תהליך דיוק של הלקוחות אליו פונה העסק מביא לחסכון בהוצאות שיווק, חסכון בזמן היקר של בעל העסק ולעלייה ברווחיות העסק בטווח הארוך (ומניסיוני, בעבודה עם לקוחותיי, פעמים רבות התוצאות מגיעות מהר מהצפוי ומתבטאות כבר בטווח הקצר). מפגש חשוב ומעניין, מלווה בדוגמאות רבות מהשטח.
מומלץ להגיע ערניים ופתוחים לרעיונות חדשים.

מפגש ייחודי:  סיעור מוחות דינאמי   מנחה: ענבר ישראל

סיעור מוחות
סיעור
 המוחות מתקיים סביב אתגר אחד ספציפי וממוקד, שלתוצאותיו תהיה תועלת לכל אחד ואחת מהנוכחים. בסיעור המוחות הדינאמי משתתפים כ- 8-10 בעלי עסקים.

דוגמאות לאתגרים עליהם עשינו סיעור מוחות דינאמי:

* "איך למלא סדנה"
* "איך נעשה WOW ללקוח שלנו ב-2017"
* "איך נמנף את עונת המלפפונים" (מיועד לעסקים שפעילותם פוחתת בחודשי הקיץ ובחגים)

מדובר בתהליך מודרך ומעניין, בו עולים רעיונות רבים, חלקם מוכרים… אך אחרי שעוברים אותם מגיעים לרעיונות היותר יצירתיים ומעניינים. המטרה היא לעודד את המשתתפים להגיע לרעיונות חדשים, כאלו שיאפשרו להם להתנסות במשהו רענן בעסק, משהו שיביא לתוצאות חדשות ולהגדלת רווחיות העסק.

מה מיוחד בסיעור מוחות דינאמי?
זהו תהליך קצר וממוקד שונה ומדליק – לא גוזל זמן יקר. ויחד עם זאת , הערך הנובע ממנו מאוד גבוה ביחס  להשקעה.
כל משתתף יוצא עם מאגר גדול של רעיונות וכיווני מחשבה (80-120 רעיונות) מהם מומלץ לבחור רעיון אחד או שניים ולהטמיע אותם בעסק שלכם מיד, ואת הרעיונות האחרים לשמור ולהטמיע מעת לעת רעיון חדש שהתנאים בשלו למימושו.
* הזדמנות נפלאה להכיר בעלי עסקים אחרים ולאתר כאלו שצורת החשיבה שלהם דומה/ משלימה לשלכם ויכולים לעבוד או לקדם רעיונות יחד אתכם בדרך של שיתוף פעולה
* התהליך עצמו מאוד מהנה ומעורר יצירתיות וחשיבה מוגברת, יש להרגשה השפעה גם לאחר המפגש וזה יכול להועיל למי שכרגע מעוניין לקדם משהו בעסק – גם דברים שאינם קשורים למה שהיה במפגש. למה הכוונה? תצאו מהמפגש עם אנרגיה לעשייה!

מה אומרים בעלי עסקים שחוו סיעור מוחות דינאמי:
* "היה מעולה! קיבלתי המון המון רעיונות (יותר מ100 נכון?) ומתוך כולם התגבש לי רעיון מדהים שעוד רגע ייצא לאור ואני בטוחה שיעשה לי טוב הן ברמה האישית והן העיסקית. ובנוסף יצרתי קשרים מעולים עם נשים שאהבתי את קו החשיבה שלהן ואני בטוחה שזה ייקח אותנו לשיתופי פעולה מקדמים בהמשך. המון תודה ענבר!"
* "פיספסתי את התמונה אומנם אבל לא פיספסתי את הסדנה הכיפית הזאת שהביאה איתה המון רעיונות יצירתיים (מקווה להוציא לפועל בקרוב) היה מ ע ו ל ה !!! תודה ענבר יקרה" 
* "הבוקר זכיתי להיות שותפה לבוקר מלא רעיונות יצירתיים לשיווק בפייסבוק, בהנחייתה היצירתית והמקצועית של ענבר ישראל,  המפגש היה אינטימי וכייפי מאוד!!!  יש לי ארגז כלים מלא ברעיונות לשיווק העסק בפייסבוק. תודה רבה ענבר, נהנתי מכל רגע.  אני בטוחה שאעשה שימוש בחומר והידע".
* "ענבר יקרה, תודה רבה על בוקר מרומם! מאוד נהניתי. נשארתי עם טעם של עוד"

** באפשרותך להזמין מפגש "סיעור מוחות דינאמי" בנושא או דילמה ספציפיים, שבפניהם ניצב הצוות שלך.
פעילות זו מתאימה גם לשכירים וגם לעצמאיים. לפרטים נוספים ולתיאום ניתן ליצור קשר מכאן >>

* מפגש בנושא: חשיבה יצירתית להצלחה עסקית   מרצה: לימור רביד


תח
רות וצורך בהתחדשות הם רק חלק מהאתגרים העומדים בפני בעלי עסקים הרוצים להצליח ולהתפתח. בעידן שבו הצלחתם של עסקים תלויה לא פעם ביכולת של בעליהם "לצאת מהמסגרת" , לחשוב ולפעול באופנים מפתיעים, כל אלו מדגישים את חשיבותה של יצירתיות בעסקים.

הרצאה חווייתית המקנה טכניקות ל"חשיבה אחרת" ומאפשרת לכל בעל עסק לאמץ כלים ושיטות לפיתוח חשיבה יצירתית ולהטעמת יצירתיות בעסק, כמנוע לביצוע שינויים ולפריצות דרך בעסק.
ההרצאה מומלצת לבעלי עסקים שמסתכלים קדימה ומבינים שיצירתיות וחדשנות הם דרך חיים של בעלי עסקים מובילים.

 

* מפגש בנושא: עסקים קטנים משווקים לארגונים   מרצה: לימור רביד


אם אתם ספקי שירותים המחפשים דרכים חדשות להגיע לארגונים, 
אם כבר הבנתם ששיווק לארגונים לא עובד כמו שיווק לפרטיים ואם השלב הבא בעסק שלכם הוא עבודה מול ארגונים, במפגש זה תקבלו נקודות חדשות למחשבה ונייצר סדר באופן השיווק לארגונים.
המפגש כולל הרצאה שתועבר ע"י לימור רביד, יועצת ארגונית ועסקית עם למעלה מ- 15 שנים של ניהול בכיר בארגונים. בעלת ניסיון בעבודה עם עסקים קטנים, בינוניים ואף עם ארגונים גדולים, במטרה להוביל את הלקוחות להצלחה עסקית.

 

 

* מפגש בנושא: "מעסק למותג מצליח"
מרצה ומנחה: שי טאובס, מנכ"ל חברת integral- אסטרטגיות מיתוג ושיווק יצירתי

 

כל עסק חייב לשווק. זו עובדה!   עסקים רבים משקיעים כסף רב בשיווק ובפרסום, אך ללא תוצאות…

בהרצאה, יחשוף אותנו שי טאובס לעולם השיווק והמיתוג ויספר לנו:
* איך נוכל לגרום ללקוחות לזהות אותנו ולבחור דווקא בנו שוב ושוב
* איך נשווק בצורה מקצועית ואיכותית ו… אפילו נהנה מזה 🙂
דרך סיפורי מקרה אמתיים נכיר תהליכי מיתוג של עסקים שונים, מהם נוכל ללמוד ולהשליך על העסק שלנו.