סיעור מוחות בשניים
סוף, סוף מישהו מקשיב רק לך, חושב יחד אתך על העסק שלך ועוזר לך למצוא את הדרך המדויקת לך להתמודד עם האתגר ולהמשיך הלאה. …סוג של שותף לרגע… 
סיעור מוחות בשניים על אתגר ספציפי בעסק שלך זהו תהליך יעיל ומהנה.

מה חשוב להביא איתך לסיעור המוחות שלנו כדי שיהיה איכותי :

פתיחות – אני אשאל אותך הרבה שאלות כדי להכיר לעומק אותך ואת העסק שלך. ככל שהמפה שנבנה תהיה יותר ברורה ותכיל יותר מידע, כך גם הפתרונות והרעיונות להתמודדות עם האתגר יהיו יותר מדויקים לך ולעסק שלך.

רצון להצליח – להגיע בהוויה של "איך כן", את הסקפטיות והסיבות הטובות ל"למה זה לא יצליח" אפשר להשאיר לכמה שעות מאחור ולהיות בפתיחות לשמוע ולבנות יחד פתרונות ורעיונות חדשים… (וגם להסיר אבק מרעיונות ישנים… לפעמים רעיון לא הצליח בעבר כיוון שהדרך שבחרת לממש אותו לא התאימה לך, או שהתנאים למימושו לא בשלו, ויתכן שביחד נמצא דרך אחרת לממש את אותו רעיון).  אנו חיים בעידן מלא אפשרויות, דרכים ופתרונות, והאתגר שלנו הוא למצוא את אלו שיתאימו לך בדיוק ויעזרו לך להתקדם לשלב הבא שלך בעסק.

נכונות ליישם – בסיעור מוחות איכותי עולים רעיונות ופתרונות שונים. בסיום הפגישה אנו נבחר באלו שמתאימים לך ושמתאימים ליישום כבר עכשיו. נייצר עבורך תכנית פעולה ברורה. בצורה זו תהיה לך בהירות לגבי המשך הדרך.  אבל… אך ורק הנכונות שלך ליישם, ולו משהו קטן מתוך מה שעלה בפגישה שלנו, תוביל אותך לעשייה מקדמת, לתחושת רעננות בעסק ולאנרגיה שתסייע לך בהתקדמות לשלב הבא שלך בעסק.

פגישת סיעור המוחות מתקיימת עם  ענבר ישראל , יועצת עסקית מנוסה והבעלים של SHALAVHABA


מה ציינו לקוחות שחוו את פגישת סיעור המוחות שלנו?
*
הקשבה וחשיבה חדה 

* יצירתיות, כיף והנאה
* פרקטיות והנעה לפעולה
* ניסיון רב בייעוץ והתאמת פתרונות אישיים
*** מיקוד בך ובמה שיעזור לך להתקדם לשלב הבא שלך בעסק!

* משך פגישת סיעור מוחות בשניים נע בין 2-4 שעות
לפרטים נוספים ולתיאום    ממשיכים לכאן >>